AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Mladí ocenění jindřichohradečtí sportovci.
Mladí ocenění jindřichohradečtí sportovci.
Autor / zdroj: Město Jindřichův Hradec
4.2.2020

V Jindřichově Hradci ocenili mladé sportovce

JINDŘICHŮV HRADEC

Vedení města Jindřichův Hradec se setkalo v pondělí 3. února 2020 v refektáři Muzea fotografie a MOM s mladými sportovci, kteří v předchozím roce dosáhli mimořádných výsledků na celostátních i mezinárodních turnajích a šampionátech.

Po boku svých zástupců Magdy Blížilové a Radima Staňka poděkoval starosta Stanislav Mrvka všem účastníkům za reprezentaci a šíření dobrého jména města v České republice i v zahraničí.

Ocenění všech navržených sportovců schválila rada města během prosincového zasedání, jednotlivé nominace předložily významné sportovní kluby působící na Jindřichohradecku: Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo, z. s., Plavecký klub Jindřichův Hradec, z. s., TCV J. Hradec, z. s., Veslařský klub Vajgar, z. s. Jindřichův Hradec, SKOK Jindřichův Hradec, z. s.

Každý mladý talentovaný sportovec obdržel poukázku na nákup sportovního vybavení dle vlastního výběru ve výši 1500 Kč a následně se podepsal do pamětní knihy.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Na jihu Čech začalo očkování proti covidu-19. První vakcínu dostal emeritní primář infekčního oddělení českobudějovické nemocnice

Prvním očkovaným Jihočechem proti covidu-19 se stal na Silvestra emeritní primář infekčního oddělení českobudějovické nemocnice Václav Chmelík. Podle

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Zapečená cuketa

Jednoduché zapečené jídlo, které může být skvělou krémovou přílohou plnou chuti, aniž by bylo příliš tučné. Pro lehkou večeři podáváme se salátem.

DNES SE STALO

AUTO-MOTO

25. ledna 1901

byl v Paříži otevřen první Automobilový a motocyklistický salon.

HISTORIE

25. ledna 1905

v jihoafrickém dole byl nalezen největší diamant v historii o váze 3 106 karátů. Později získal jméno Cullinan.

SPORT

25. ledna 1924

byly ve Francii zahájeny I. Zimní olympijské hry.

POZVÁNKA OBRAZEM