15.4.2017

Znojmo porazilo Táborsko třemi góly a s čistým kontem

ZNOJMO / SEZIMOVO ÚSTÍ

V prvním dějství si Znojmo vypracovalo dvoubrankový náskok, z kterého následně těžilo v půli druhé. Povedený zápas završil na samém konci utkání Rosťa Šamánek trefou na 3:0.

Stejně jako ve Vítkovicích Znojmo začalo aktivně, tentokrát to ale mělo i efektivní vyústění. Ještě předtím ale musel vytáhnout možná klíčový zásah domácí gólman, který máchl rukou a zneškodnil loženku soupeře. Pak ve 13. minutě se odrazil míč k Dominiku Urbančokovi, který se trefil zpoza vápna přesně k tyči. Vstřelený gól domácí dostal do pohody a na hřišti byli nadále aktivnější. Další odměna přišla ve 24. minutě, kdy Javůrek našel pasem na zadní tyči Kubu Teplého, který dorážel do prázdné brány.

Ani tento inkasovaný gól hosty neprobudil a trenér Nádvorník sáhl už v první půli ke dvojitému střídání. I Znojmo muselo střídat, ovšem nuceně. Štěpanovský si obnovil zranění, které si přivodil v Pardubicích a do hry musel Doleček. Až závěr poločasu přinesl ohrožení i ze strany Táborska. Nejblíže snížení byl Dordević, jeho hlavička šla však nad.

Táborsko se ve druhém dějství snažilo být aktivní a s výsledkem ještě něco udělat. Ovšem do žádné vyložené šance se nedokázalo propracovat. To Teplý se ve 49. minutě protlačil do vápna jako expres, jeho zakončení z úhlu ale Toma zlikvidoval. Postupem času se dostávali Jihočeši do větší aktivity, ale k brance to nevedlo. Navíc Znojmo mohlo využívat otevřenější obrany soupeře, Urbančok se v 77. minutě perfektně uvolnil a našel v pokutovém území zpětným pasem Šámanka, Toma si ale poradil. Největší šanci si vypracovali hosté až v závěru poločasu, Jirka Doleček ale nedovolil zdramatizování a posléze v nastaveném čase zpečetil naši výhru po krásné akci Rosťa Šamánek.

1. SC Znojmo FK - FC MAS Táborsko 3:0 (2:0)

Branky: 13.Urbančok, 24.Teplý, 90+3.Šamánek
Rozhodčí: Adámková – Ratajová, Flimmel
ŽK: 38.Nepožitek – 16.Javorek, 70.Džafić, 70.Zavadil, 78.Kalvach, 88.Dordević
Diváci: 912

1.SC Znojmo FK: Štěpanovský (23.Doleček) – Helísek, Motal, Mezlík, Cihlář (C) – Holub, Urbančok (80.Klíma), Nepožitek, Javůrek (72.Njire) – Šamánek, Teplý

FC MAS Táborsko: Toma – Navrátil (C), Zavadil, Klusák, Toml – Nešický (34.Kalvach), Kučera (79.Souček), Džafić, Mršić, Javorek – Musiol (36.Dordević)

Autor / zdroj: Zdeněk Plánka / 1scznojmo.cz

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.