KULTURA / Divadlo

Popis: Děbolínský divadelní festival.
Děbolínský divadelní festival.
13.8.2018

Děbolínský divadelní festival pobaví i děti. Pohádkou či skákacím hradem

JINDŘICHŮV HRADEC

Osadní výbor ve spolupráci se „Spolkem Děbolínský medvídek, z.s.“  a občany Děbolína vás zvou na 3. ročník divadelního festivalu, který se bude konat ve dnech od 16. do 19. srpna. Letos se opět bude hrát pro děti i dospělé.

Letos si zde zahrají ochotníci z Kardašovy Řečice, Pluhova Žďáru, poprvé tady zavítají ze Studené a Říčan. Festival bude probíhat čtyři dny. Od čtvrtka do soboty budou patřit večery dospělým, na nedělní odpoledne se mohou těšit děti na pohádku a skákací hrad. Pro diváky bude připraveno občerstvení.

Přijďte se pobavit a zpříjemnit si letní večery divadelním představením pod širým nebem.

Program festivalu:
čtvrtek 16. srpna od 20:00 hodin - 34mm SRÁŽEK NA HLAVĚ ROBERTA McKENNY - Divadelní spolek ExCe(e) z Říčan
Absurdní komedie z prostředí deštivé Británie začátku 80 let, kde se při náhodném setkání v bistru u dálnice střetávají osudy hned několika zkrachovalých existencí. Je možné, aby na jednoho z nich celý život pršelo? A pokud ano, je možné na tom vydělat peníze?

pátek 17. srpna od 20:00 hodin - DĚDEČEK ANEB MUSÍME TAM VŠICHNI - Divadelní spolek J. K.Tyl K.Řečice
"Dědeček" je současná komedie o důchodci, který je pro nepřístojné chování vyloučen na 20 let z domova důchodců. Problémy jeho návratu do malého bytu řeší rodina tím, že jej umístí na chalupě. Po čase, když se dědovi splní jedno z jeho nesmyslných přání- vezou mu nafukovací člun, naleznou dědu "tuhého"

sobota 18. srpna od 20:00 hodin - POSTEL PRO ANDĚLA - Divadelní soubor ze Studené 
Nestřílejte Pánu Bohu do oken nebo dopadnete jako Ludvík Mysliveček. Ten se v pozdních hodinách vrací v bujaré náladě domů z honu a najde za kuchyňským stolem podivného návštěvníka.

neděle 19. srpna od 15:00 hodin - PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU - Ochotnický spolek Pluhův Žďár
Krásná princezna Lada má na čele zlatou hvězdu. Uchází se o ni zlý král Kazisvět. Lada se mu nejprve vymlouvá a klade si podmínky a dává Kazisvětovi úkoly. Když však Kazisvět začne vyhrožovat jejímu stařičkému otci válkou, v přestrojení do myšího kožíšku, který dostala od své stařičké chůvy, prchá pryč sama do světa.

Vstupné: 70,- / děti 30,-

Autor / zdroj: Karolína Bartošková

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

ZEDNICTVÍ RADA BOHUMÍR - Veškeré stavební a zednické práce

Nabízíme již od roku 1991 veškeré stavební práce. Našim krédem je spolehlivost, kvalita a přijatelné ceny na trhu. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. www.zednictvi-rada.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Padesátka mladých zpěváků z USA přijede do Třeboně

Třeboňské Divadlo J. Kajetána Tyla bude 9. dubna hostit pěvecký sbor Sherwood High School Chamber Singers.

Post

FlixBus nabídne přímé spojení do Mnichova

Od 11. dubna nabídne FlixBus netradiční přímé spojení Zlína s Mnichovem. Trasa povede přes Kroměříž, Brno, Třebíč, Telč, Jindřichův Hradec, Třeboň, Če

Post

Třeboňský masopust

Masopust si v Třeboni letos připomeneme v sobotu 23. února. Přijede růžičková koleda z Nových Hradů, nejen dospělácká, ale i dětská, maškary a muzikan

PARTNEŘI

ZEDNICTVÍ RADA BOHUMÍR - Veškeré stavební a zednické práce www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA