KULTURA / Divadlo

Popis: Děbolínský divadelní festival.
Děbolínský divadelní festival.
13.8.2018

Děbolínský divadelní festival pobaví i děti. Pohádkou či skákacím hradem

JINDŘICHŮV HRADEC

Osadní výbor ve spolupráci se „Spolkem Děbolínský medvídek, z.s.“  a občany Děbolína vás zvou na 3. ročník divadelního festivalu, který se bude konat ve dnech od 16. do 19. srpna. Letos se opět bude hrát pro děti i dospělé.

Letos si zde zahrají ochotníci z Kardašovy Řečice, Pluhova Žďáru, poprvé tady zavítají ze Studené a Říčan. Festival bude probíhat čtyři dny. Od čtvrtka do soboty budou patřit večery dospělým, na nedělní odpoledne se mohou těšit děti na pohádku a skákací hrad. Pro diváky bude připraveno občerstvení.

Přijďte se pobavit a zpříjemnit si letní večery divadelním představením pod širým nebem.

Program festivalu:
čtvrtek 16. srpna od 20:00 hodin - 34mm SRÁŽEK NA HLAVĚ ROBERTA McKENNY - Divadelní spolek ExCe(e) z Říčan
Absurdní komedie z prostředí deštivé Británie začátku 80 let, kde se při náhodném setkání v bistru u dálnice střetávají osudy hned několika zkrachovalých existencí. Je možné, aby na jednoho z nich celý život pršelo? A pokud ano, je možné na tom vydělat peníze?

pátek 17. srpna od 20:00 hodin - DĚDEČEK ANEB MUSÍME TAM VŠICHNI - Divadelní spolek J. K.Tyl K.Řečice
"Dědeček" je současná komedie o důchodci, který je pro nepřístojné chování vyloučen na 20 let z domova důchodců. Problémy jeho návratu do malého bytu řeší rodina tím, že jej umístí na chalupě. Po čase, když se dědovi splní jedno z jeho nesmyslných přání- vezou mu nafukovací člun, naleznou dědu "tuhého"

sobota 18. srpna od 20:00 hodin - POSTEL PRO ANDĚLA - Divadelní soubor ze Studené 
Nestřílejte Pánu Bohu do oken nebo dopadnete jako Ludvík Mysliveček. Ten se v pozdních hodinách vrací v bujaré náladě domů z honu a najde za kuchyňským stolem podivného návštěvníka.

neděle 19. srpna od 15:00 hodin - PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU - Ochotnický spolek Pluhův Žďár
Krásná princezna Lada má na čele zlatou hvězdu. Uchází se o ni zlý král Kazisvět. Lada se mu nejprve vymlouvá a klade si podmínky a dává Kazisvětovi úkoly. Když však Kazisvět začne vyhrožovat jejímu stařičkému otci válkou, v přestrojení do myšího kožíšku, který dostala od své stařičké chůvy, prchá pryč sama do světa.

Vstupné: 70,- / děti 30,-

Autor / zdroj: Karolína Bartošková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Topíte, topíte a pořád hodně platíte? Už nemusíte!

Zimní počasí se blíží stále rychleji. Díky sychravému počasí jsme již zahájili topnou sezónu. To má za následek samozřejmě větší odběr, elektřiny, ply

Post

Třeboň láká na pohádky

Nechte se v období od 27. října do 11. listopadu vtáhnout do kouzelného světa pohádek. Divadlo J. K. Tyla v Třeboni se svou loutkovou scénou se již tě

Post

V Třeboni vystavuje bioložka a výtvarnice Barbara Ritterbusch Nauwerck

Od poloviny října do začátku prosince je v prostorách Domu Štěpánka Netolického v Třeboni k vidění výstava bioložky a výtvarnice Barbary Ritterbusch N

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě