KULTURA / Divadlo

Popis: Děbolínský divadelní festival.
Děbolínský divadelní festival.
13.8.2018

Děbolínský divadelní festival pobaví i děti. Pohádkou či skákacím hradem

JINDŘICHŮV HRADEC

Osadní výbor ve spolupráci se „Spolkem Děbolínský medvídek, z.s.“  a občany Děbolína vás zvou na 3. ročník divadelního festivalu, který se bude konat ve dnech od 16. do 19. srpna. Letos se opět bude hrát pro děti i dospělé.

Letos si zde zahrají ochotníci z Kardašovy Řečice, Pluhova Žďáru, poprvé tady zavítají ze Studené a Říčan. Festival bude probíhat čtyři dny. Od čtvrtka do soboty budou patřit večery dospělým, na nedělní odpoledne se mohou těšit děti na pohádku a skákací hrad. Pro diváky bude připraveno občerstvení.

Přijďte se pobavit a zpříjemnit si letní večery divadelním představením pod širým nebem.

Program festivalu:
čtvrtek 16. srpna od 20:00 hodin - 34mm SRÁŽEK NA HLAVĚ ROBERTA McKENNY - Divadelní spolek ExCe(e) z Říčan
Absurdní komedie z prostředí deštivé Británie začátku 80 let, kde se při náhodném setkání v bistru u dálnice střetávají osudy hned několika zkrachovalých existencí. Je možné, aby na jednoho z nich celý život pršelo? A pokud ano, je možné na tom vydělat peníze?

pátek 17. srpna od 20:00 hodin - DĚDEČEK ANEB MUSÍME TAM VŠICHNI - Divadelní spolek J. K.Tyl K.Řečice
"Dědeček" je současná komedie o důchodci, který je pro nepřístojné chování vyloučen na 20 let z domova důchodců. Problémy jeho návratu do malého bytu řeší rodina tím, že jej umístí na chalupě. Po čase, když se dědovi splní jedno z jeho nesmyslných přání- vezou mu nafukovací člun, naleznou dědu "tuhého"

sobota 18. srpna od 20:00 hodin - POSTEL PRO ANDĚLA - Divadelní soubor ze Studené 
Nestřílejte Pánu Bohu do oken nebo dopadnete jako Ludvík Mysliveček. Ten se v pozdních hodinách vrací v bujaré náladě domů z honu a najde za kuchyňským stolem podivného návštěvníka.

neděle 19. srpna od 15:00 hodin - PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU - Ochotnický spolek Pluhův Žďár
Krásná princezna Lada má na čele zlatou hvězdu. Uchází se o ni zlý král Kazisvět. Lada se mu nejprve vymlouvá a klade si podmínky a dává Kazisvětovi úkoly. Když však Kazisvět začne vyhrožovat jejímu stařičkému otci válkou, v přestrojení do myšího kožíšku, který dostala od své stařičké chůvy, prchá pryč sama do světa.

Vstupné: 70,- / děti 30,-

Autor / zdroj: Karolína Bartošková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Děti v Jindřichově Hradci čeká sobota plná soutěží, her a zábavy

V Jindřichově Hradci se v sobotu 1. září rozloučí s prázdninami. Děti se mohou těšit na různé soutěže, hry a disciplíny. Budou mít možnost nechat si v

Post

České Velenice se rozloučí s prázdninami soutěží ve vaření guláše

Rozloučení s prázdninami aneb soutěž spolků ve vaření guláše. Takovým způsobem zakončí léto v České Velenici, v Sídlišti na Sadech.

Post

Děti budou závodit v rybaření. Pak si opečou buřty

Děti ve věku od 5 do 12 let mezi sebou mohou poměřit síly v rybářských závodech, které se uskuteční v sobotu 1. září na rybníku Voleský v Deštné. Malí

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA